ODBIERZ PACZKĘ W PUNKCIE DHL POP I KORZYSTAJ Z NASZYCH PROMOCJI:

Sklep
Rabat
Informacje o sklepie


10% rabatu na zegarownia.pl/rabatobranie

- rabat na wybrane produkty na stronie

ważny do 31.03.2021

Zegarownia.pl jest autoryzowanym sprzedawcą markowych zegarków. Kupuj taniej wybrane produkty!

Rabat do wykorzystania na stronie:
zegarownia.pl/rabatobranie


10%

na przesyłki krajowe i do 28 krajów EU,
przy płatności online

ważny do 31.03.2021

Z DHL Parcel nadasz paczkę krajową i do 28 krajów EU w 3 minuty. Wypełnij dane przez internet a paczkę nadaj u kuriera lub w jednym z 10 000 Punktów Odbioru Paczek DHL POP.

Rabat do wykorzystania na stronie:
dhl24.pl/dlaCiebie

Zgarnij rabat w 3 prostych krokach:

1

Wybierz dostawę do Punktu DHL POP

gdy robisz zakupy w sklepie internetowym, lub przekieruj do punktu dowolną paczkę doręczaną przez DHL

2

Zarejestruj się


Wypełnij poniższy formularz
do 28 lutego, podaj adres email, na który prześlemy kody rabatowe.

3

Skorzystaj z rabatu


Wejdź na stronę wybranego sklepu internetowego i wpisz kod rabatowy, który otrzymałeś w mailu od DHL.

10 000 Punktów i automatów DHL POP w Twojej okolicy

DHL Points

Zgłoś się po rabaty

Informujemy, że Administratorem danych osobowych uczestników Promocji jest DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ulicy Osmańskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej "DHL". Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych osobowych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD), który jest do dyspozycji pod adresem e-mail dpo.parcel@dhl.com.

Dane osobowe uczestników będą przetwarzane w celu skorzystania z Promocji tj. – przesłania na podany przez uczestnika adres email kodu rabatowego (co stanowi prawnie uzasadniony interes administratora – podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych, dalej "RODO") . W przypadku wyrażenia przez uczestnika dodatkowej zgody, DHL będzie przetwarzał dane uczestnika, w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług DHL za pośrednictwem poczty elektronicznej (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Do Twoich danych dostęp będą miały, poza pracownikami, pełnomocnikami i członkami organów DHL, osoby i podmioty zapewniające działanie, utrzymanie i serwis systemów i rozwiązań IT stosowanych przez DHL. Twoje dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy licząc od dnia zakończenia obowiązywania Promocji, lub do momentu zgłoszenia uznanego sprzeciwu. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na działania marketingowe, dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania.

Masz prawo wycofać zgodę w każdej chwili, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Ci też prawo dostępu do danych osobowych, ich usunięcia, sprostowania, przeniesienia do innego administratora, ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych - z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją. Dokładamy najwyższej staranności w celu należytej ochrony danych, jednakże, jeżeli mimo to uważasz, że Twoje prawa nie są należycie przestrzegane, przysługuje Ci prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, a skutkiem ich nie podania będzie brak możliwości uczestnictwa w Promocji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, a skutkiem jej nie wyrażenia będzie brak realizacji celów marketingowych DHL.