ODBIERZ PACZKĘ W PUNKCIE DHL I KORZYSTAJ Z NASZYCH PROMOCJI:

Sklep
Rabat
Informacje o sklepie


14%

na cały asortyment

ważny do 01.11.2020

Buty damskie, męskie i dziecięce. Najnowsze trendy, najmodniejsze buty dla każdego teraz z rabatem 14%.

 

Rabat do wykorzystania na stronie:
butsklep.pl


20%

na cały asortyment

ważny do 25.10.2020

Moda miejska i klasyki premium. Odśwież swoją szafę i skorzystaj z rabatu na ekskluzywną odzież męską na eleger.pl

 

Rabat do wykorzystania na stronie:
eLeger.pl


10%

na przesyłki krajowe i do 28 krajów EU,
przy płatności online

ważny do 01.11.2020

Z DHL Parcel nadasz paczkę krajową i do 28 krajów EU w 3 minuty. Wypełnij dane przez internet a paczkę nadaj u kuriera lub w jednym z 9000 punktów DHL.

 

Rabat do wykorzystania na stronie:
dhl24.pl/dlaCiebie

Zgarnij rabat w 3 prostych krokach:

1

Wybierz dostawę do Punktu DHL

gdy robisz zakupy w sklepie internetowym, lub przekieruj do punktu dowolną paczkę doręczaną przez DHL

2

Zarejestruj się


Wypełnij poniższy formularz
do 25 października, podaj numer przesyłki oraz adres email, na który prześlemy kody rabatowe.

3

Skorzystaj z rabatu


Wejdź na stronę wybranego sklepu internetowego i wpisz kod rabatowy, który otrzymałeś w mailu od DHL.

9000 Punktów DHL w Twojej okolicy

DHL Points

Zgłoś się po rabaty

Informujemy, ze Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ulicy Osmanskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej "DHL". Jesli masz jakiekolwiek pytania odnosnie przetwarzania przez nas danych osobowych, prosimy skontaktowac sie z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD), który jest do dyspozycji pod adresem e-mail dpo.parcel@dhl.com.

Dane osobowe uczestników beda przetwarzane w celu realizacji konkursu tj. jego organizacji, wylonienia zwyciezców i przekazania nagród zgodnie z zaakceptowanym przez uczestnika regulaminem - czyli zawartej z DHL umowy (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporzadzenia Ogólnego o Ochronie Danych, dalej "RODO") a nastepnie dla celów rachunkowych (art. 6 ust. 1 lit c) RODO). W przypadku wyrazenia dodatkowej zgody, DHL bedzie przetwarzalo Twoje dane, aby szybciej sie z Toba skontaktowac; w celu marketingu bezposredniego produktów i uslug DHL za posrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie - w zaleznosci od wybranej opcji (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Do Twoich danych dostep beda mialy, poza pracownikami, pelnomocnikami i czlonkami organów DHL, osoby i podmioty zapewniajace dzialanie, utrzymanie i serwis systemów i rozwiazan IT stosowanych przez DHL. Twoje dane beda przetwarzane przez okres organizacji, przeprowadzenia i rozliczenia konkurs, w tym do uplywu ustawowych terminów przechowywania dokumentacji rachunkowej. W przypadku wyrazenia dodatkowej zgody na dzialania marketingowe, dane beda przetwarzane do czasu jej wycofania. Masz prawo wycofac zgode w kazdej chwili, co nie bedzie mialo wplywu na zgodnosc z prawem przetwarzania na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem. Przysluguje Ci tez prawo dostepu do danych osobowych, ich usuniecia, sprostowania, przeniesienia do innego administratora, ograniczenia przetwarzania. Dokladamy najwyzszej starannosci w celu nalezytej ochrony danych, jednakze, jezeli mimo to uwazasz, ze Twoje prawa nie sa nalezycie przestrzegane, przysluguje Ci prawo zlozenia skargi do Prezesa Urzedu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest warunkiem umownym, a skutkiem ich nie podania bedzie brak mozliwosci uczestnictwa w Konkursie. Podanie dodatkowych danych kontaktowych jest dobrowolne i w przypadku wygranej znaczaco przyspieszy dostarczenie nagrody zwyciezcom. Wyrazenie zgody jest dobrowolne, a skutkiem jej niepodania bedzie brak realizacji celów marketingowych DHL.